Skupinové tréninky


TRÉNINKOVÁ PROCHÁZKA

Lekce: open class (samostatně placená lekce)

KDY: aktuálně není vypsaná žádná tréninková procházka

CENA: 200 Kč 

Trénink formou venčící procházky ve skupině max. 5ti psů. Během procházky děláme několik zastávek, kde hrajeme hry zaměřené na nejrůznější dovednosti psa důležité pro běžné fungování (pozornost, sebekontrola, klid, schopnost odpoutat se od nejrůznějších lákadel, schopnost soustředit se apod.), nechybí ani zábavné hry, čichací aktivity nebo procvičování již naučených povelů, které si tady krásně převádíme do reálného prostředí.

Účast na procházce není podmíněna absolvováním žádného předchozího kurzu nebo tréninku, procházka je vhodná jak pro pokročilé, tak pro úplné začátečníky.

Co s sebou

  • Pamlsky - spíš víc než míň a ideálně 2 druhy, jeden běžný – granule, piškot a druhý top - např. párek, sýr, vařené maso nebo srdce,..
  • Hračku na přetahování
  • Obojek nebo postroj (obojek klasický, ne stahovací)
  • Vodítko cca 1,5-2m (ne flexi)

Platební podmínky

Cena procházky je 200 Kč / 1 pes. Délka je cca 50 min. Každý trénink se hradí zvlášť, a to převodem na účet, nebo na místě v hotovosti.

Tréninky se konají vždy v uvedeném dni a čase (viz. aktuální přehled tréninků). Ke zrušení dochází pouze v případě nenaplnění min. kapacity nebo extrémně nepříznivého počasí. V případě zrušení akce zasílám přihlášeným SMS. 

Jak se přihlásit

Na každou procházku je třeba se přihlásit předem přes rezervační systém zde: